Królowa nie żyje. Najstarszy królewski syn, Karol automatycznie stał się królową

A ponadto jak donoszą w niedościgłym stylu murzyńskie media, królewna umarła i nadal nie żyje.

                                 Serio, dokładnie tak tam czarni ludzie napisali – Karol Czeci Samozwaniec stał się automatyczną królową.                                                                                                                                                                                                                             

(Dobranoc, słodki książę)

Tymczasem media głównego ścieku robią żałobną szopkę jeszcze większą niż po zgonie papieża. Ba, od czasu śmierci luźnej w kroku Diany nie było takiego cyrku na świecie.
Jaja będą jak już ziemia zostanie szpadlem uklepana i przeczytany zostanie testament starej iguany, w którym krul Karol Czeci Samozwaniec zostanie pominięty w kolejce do tronu i odstawiony do stajni, żeby mógł pokrulować sobie Łyliam i jego Kate po lobotomii. Po starej właśnie czegoś takiego bym się spodziewał, bo zarówno Karol jak i jego brat Andżej – ten od Jeffreya Epsteina – srodze jako pederaści i pedofile starą iguanę zawiedli i przynieśli do pałacu niezłą siarę. Jeszcze większą niż ten rudy bękart, który na salony naznosił błota i murzynów. No nic jak zakopią starą i wykopią testament zobaczymy co tam szponem moczonym w zwierzęcej krwi naskrobała…

Jeszcze stara iguana dobrze nie wystygła a już doktor Makow pojechał po rodzince kurewskiej i to grubo. Warto zaczytać, bo się okazuje, że tam była od zawsze pedofilia i satanizm:

https://henrymakow.com/2022/09/queen-elizabeth-and-britains.html                                       

Na foto: krul Karol Czeci i jego alfons.

 

krolewnaA od siebie dodam że pedofilia i satanizm to dwa najmniejsze kurewskie problemy u Winsorów. Dużo większym jest fakt, że cała ta gadzia kryptożydowska rodzina jest z krwi i kości nazistami odkąd tylko nazim ludzkość pamięta. Oni wszyscy są z dokładnie tego samego aszkenazistowskiego chowu wsobnego co nazistowski i żydowski pajac Zelenski. Ta obok focia hailującej Elżbiety II zaraz jak tylko wypłynęła została przez sprawdzaczy faktów uznana za fejka.
Jednak to żaden fejk, bo ta sama Elżbieta jeszcze jako mała dziewczynka była przez tatusia krula Edwarda ósemkowego gorliwie uczona nazistowskich pozdrowień i sympatii do Hitlera.

                                 

(Kurewna Elżbieta to ta mała w środku)

Krul Edward ósemkowy też był w te klocki dobry. Zanim jeszcze nauczył małą Elżbietę miłości do nazizmu poślubił rozwódkę, która przed nim ruchała się z Joahimem von Ribbentropem. On zresztą za kawalera też się lubił ruchać z aryjskimi pedałami z SS. Po prostu kochał nazistów i nazizm. Już dobrze nie pamiętam ale jakiś Goebbels albo inny Goering był drużbą na jego ślubie.

Collect Pictures From Morgan Evans Antiques Auctions at Gaerwen Anglesey. Must have their name on any publishes picture!!!!!

(Na foto krul Edward ósemkowy to ten bez kapelusza, który robi nazistowski salut)

Im głębiej tym gorzej wygląda nazistowskie szambo u pomiotu nazistowskiej kurewny Elżbiety. Na kolejnym foto bękart Diany i nadwornego koniuszego – ksionżę Brudny Harry we własnej rudej osobie.
prince-harry
I teraz już jest chyba wszystko jasne, dlaczego rząd brytyjski tak zawzięcie wspiera ukraiński nazizm. Oraz dlaczego wujek Adolf nigdy tak naprawdę nie najechał Anglii. I dlaczego Anglia nigdy tak naprawdę nie pomogła Polakom w czasie II wojny światowej.
I chyba już jasne jest również to, dlaczego żałosnego i za mało nazistowskiego pedofilka i ciotę Karola, stara iguana chciała z tronu wydziedziczyć. Za mało w tym niedorozwoju było nazistowskiego zakapiora z krwi i kości.
I dlatego właśnie na tego zboczeńca wbrew woli starej iguany santa Klaus obecnie postawił. Zboczeńców seksualnych dużo łatwiej bowiem kontrolować i szantażować, a naziści jak uczy historia, czasem mogą się zerwać ze smyczy i narobić pasożydom problemów.
Zboczeńcy natomiast, nigdy. I dlatego właśnie Karol Czeci Samozwaniec został i na krula i na pośladki jak należy namaszczony w Davos.
krul
Dlatego z testamentem starej mogą się zacząć wkrótce dziwne szopki, bo Anglicy tak samo zresztą jak ona, szczerze tego szczura nienawidzą, tylko z zupełnie innych powodów.

tampon został kurewną

wstydu nie mają

https://plejada.pl/newsy/camillagate-rozmowa-telefoniczna-karola-i-camilli-parker-bowles-ujawnila-erotyczne/fm50v5x

Źródło: https://bacologia.wordpress.com/2022/09/10/szybkie-wiesci-50/#more-4865               

kula Lis 70

kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3.81

liczba ocen: 16

 • Co to za gów...o ??

  Wstydu to pan nie ma !

 • Dobre ..

  Pozdrawiam Pana Serdecznie ..!!

 • Gdyby to nie była rodzina królewka to

  wprost w ewidencji by funkcjonowali jako rodzina dysfunkcjonalna czy patologicna. I kuratorów by tam było pełno.
  Zwykła globalistyczna patola. A że to niemieccy uzurpatorzy, to tym bardziej muszą tańczyć, jak im ktoś zagra.
  Żalosne sa te szopki z wielkim żalem a najżalośniej z że wśród żalących są też Polacy

 • Ode mnie 5* za trzymanie się faktów i dobrą analizę sytuacji

  Panie kula Lis 70 moje uznanie. Jest Pan jednym z nielicznych, który wydaje się być odporny na zmasowaną, pandemiczną propagandę. Pana artykuł odpowiada w 100 procentach moim życzeniom. Jasne jest, że panujące angielskie ścierwa polityką nazizmu i taktyką: "dziel i rządź"ogłupili nie tylko Anglików.
  Moja przepowiednia: czas się dopełnił by cwanych niemieckich kryptożydów z zamku Windsor całkowicie odstawić od koryta. Nakradli wystarczająco dużo na setki lat.

 • Loch

  Dlaczego ten artykuł jest w lochu? To powinno być na pierwszej stronie.
  Autor 5*

 • Chyba wiem dlaczego w Lochu.

  Powiedzmy, pisanie tego "na świeżo" wygląda jak tańce na grobach. Czymś powinniśmy się od nich różnić. Sam wstrzymałem się od nie udokumentowanego solidnie merdania ogonkiem. Bo choćby wcześniejsze hailowanie okazało się gwno wyborcze warte wobec szwabskich nalotów.
  A cienie nadziei na podział Europy prysły wobec czynnego podziału na Niemców i tylko dla nich. Ruskich tak naprawdę zostawili na później. O czym agaromnyj sajuznik szybko się przekonał.
  Jeśli chodzi o testament? Może zostać podmieniony, delikatnie podrasowany, może zawierać wzniosłe odwołanie się na Wolę Najwyższego(pytanie, którego?).
  Teraz zacytuję fragment mój komentu zamieszczonego na Niepopkach u Huskyego.(a tamtejszy dyżurny "Cha" przez samo "H" piał: King is dead long life the King! i... cykady, ciekawe dlaczego nie napisał na początku "Queen" ach ta "erudykcja")
  A tu mój fragment od Huskyego, będący zdaniem grzecznych Angoli:
  "Antypatyczny dupek. Jeden z nielicznych charakterów wymalowanych na twarzy.
  Ledwo jedno nieszczęście odeszło ze stanowiska Premiera, będą koronować następne.
  Boże miej w opiece Anglię".
  https://niepoprawni.pl/blog/husky/krolowa-elzbieta-ii-nie-zyje

  A tu powód dla którego jestem i Tu i tam. Widać jak na dłoni. Pure(błeeee) High Definition and essence of competence. Adeemie, ja bym tu nie banował psiny, można dać ostrzeżenie typu: czytasz komentarz na własną odpowiedzialność(jeśli technicznie możliwe)bo są dużo gorsze przypadki. Ociekające nienawiścią.
  https://niepoprawni.pl/blog/brian/znalezisko

 • Tajemnice Brytyjskiej Rodziny Królewskiej (LEKTOR PL)…

 • Miły akcent podczas próby generalnej rytuału zakopania królowej.

  Koleś krzyczy do jej syna – pedofila Andżeja, który się przyjaźnił z Jeffrejem Epsteinem: „Andżej, jesteś chorym staruchem!”
  Omal nie wybuchły zamieszki pod zamkiem, w którym zastygła jego mać Elżbieta, bo klakierzy natychmiast usiłowali zakrzyczeć chłopaka skandując bez sensu: „Boże chroń króla”…
  https://vidmax.com/video/214922-man-gets-kicked-out-of-the-queen-s-funeral-for-screaming-at-prince-andrews-called-out-his-pedo-ways

 • Mała Brytania. Jeszcze dobrze Elżbieta nie ostygła a w brytyjskiej rodzinie chlewnej już się żrą o koryto. Dosłownie.

  https://bacologia.files.wordpress.com/2022/09/karol1.jpg?w=200&h=346
  https://www.o2.pl/plotki/wsciekly-harry-odmowil-krolowi-tak-karol-iii-potraktowal-jego-zone-6815361807059808a
  Poszło o to, że krul Karol Ogromnoręki nagle wydał zakaz wstępu na obiad dla murzynki. Tej Meghan, którą poślubił rudy bękart Diany i nadwornego koniuszego. Przez kilka dobrych dni, kiedy Elżbieta umierała a potem stygła, wszyscy na zamku knuli jak by tu murzynkę do koryta z pożywieniem dopuścić ale krul Karol Czeci – który od spotkania z Liz intensywnie zmienia się w jeszcze nie wiadomo co takiego – wszystkie spiski knowaczy przejrzał i ich plany w zarodku zniszczył. Karol bowiem na dniach nagle dostał takich uszu, że słyszy nawet ich myśli. W efekcie kompletnie bezradny książę Brudny Harry szczelił focha, zacisnął ryj i nie podszedł bez murzynki do koryta krula Karola.
  Teraz zapewne żałuje jak cholera, bo podawano cebulę i gotowane na parze ziemniaki i gdyby nie wszystkosłyszące ucho Karola, Meghan mogła nabrać ale nie nabrała masy…

  https://www.pudelek.pl/ksiaze-harry-wsciekl-sie-i-odmowil-zjedzenia-kolacji-z-karolem-gdy-uslyszal-ze-zabroniono-meghan-markle-pozegnac-krolowe-elzbiete-ii-na-lozu-smierci-6815387934202688a

  Sprawy jak widać nie idą za dobrze w rudo murzyńskich małżeństwach i kto wie czy nie zakończą się smętnie jak w żydowsko banderowskich związkach – w których Andżeja jak wiadomo, Agata nadal nie dopuszcza.
  Rudy prawdopodobnie pójdzie w odstawkę, skoro nie może murzynce ogarnąć ziemniaków i obserwatorzy brytyjskiej sceny krulewskiej uważają, że jeśli ten scenariusz się zrealizuje, wkrótce zupełnie kto inny będzie wkładał w Meghan. Może Donald Trump? Albo Mick Jagger? Któż może wiedzieć?
  Ja natomiast jako obserwator sceny cebulowo politycznej widzę tu niepowtarzalną szansę dla Polski, bo pierwszy, drugi, trzeci oraz czwarty mąż Marty Kaczyńskiej jest akurat wolny. To poczwórna szansa dla naszego Narodu. Widać tu od razu niewidzialną rękę wolnego rynku (na rynku z murzynkami), rękę trójcy świętej oraz rękę opatrzności, bo każdy z nich może dać Meghan w posagu wory cebuli i tony ziemniaków…
  No i najważniejszą rękę – rękę krula Ogromnorękiego też tu doskonale widać.
  No i jak już ogarnięto żywnościowe sprawy z murzynami i całość dopięto na ostatni guzik, krul Karol Ogromnoręki i krulewna małżonka przyjęli pozę do pamiątkowej fotografii. Najbardziej na ostatni guzik była dopięta jego marynarka, (za co odpowiada jednak nie krul lecz brak mamy oraz jego nadal sparaliżowana ręka), bo Camilla nie zdążyła się dopiąć, ponieważ kiedy oni ustalali zasady dworskiej etykiety przy korycie, ona była na przejażdżce z dobrze ułożonym murzynem i ledwie co została rozsiodłana. https://bacologia.files.wordpress.com/2022/09/karol-2.jpg